OFERTA W MIEŚCIE
   
ZGIERZ
WYBIERZ INNE MIASTO:

zadzwoń

+ 48 502 703 294

Odszkodowania

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Masz problem z uzyskaniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Miałeś wypadek, stłuczkę? Odniosłeś szkodę majątkową? Uważasz, że szpital nie zapewnił Ci pełnej opieki? A może zostałeś skazany lub zatrzymany? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z nami pomożemy Ci
Uzyskać odszkodowanie

Dojeżdżamy do Klientów.
Chcesz się spotkać i omówić sprawę? Zadzwoń + 48 502 703 294
Odszkodowanie za  wypadek przy pracy
Odszkodowania za wypadek
przy pracy

Czy wiesz, że odszkodowanie za wypadek przy pracy należy ci się nie tylko za wypadek w miejscu pracy?. Jeśli chcesz dostać pieniądze, które ci się należą, to musisz najpierw poznać swoje prawa. Dziś nie ma dobrej atmosfery na mówienie o odszkodowaniach, ale u nas dowiesz się, kiedy naprawdę możesz zawalczyć o pieniądze tytułem odszkodowania za wypadek przy pracy. Przeczytaj, zrozum więcej, dowiedz się tego, o czym pracodawcy nie chcą mówić i co często jest powodem do zaniżenia odszkodowań.

Odszkodowanie za  wypadek komunikacyjny
Odszkodowania za wypadek
komunikacyjny

Wypadki komunikacyjne są bardzo częstą przyczyną urazów. Rzadko jednak wypłaca się poszkodowanym odszkodowania w takiej wysokości, w jakiej im się one należą. Powodów jest kilka i jeśli brałeś udział w wypadku, to odszkodowanie, które dostałeś, najprawdopodobniej było zaniżone o kilkadziesiąt procent. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób lepiej walczyć o to, co ci się prawnie należy? Często będziesz potrzebował pomocy prawnika, ale warto z niej skorzystać – to konieczne, żeby wygrać z potężnymi firmami ubezpieczeniowymi!

Odszkodowanie za  wypadek w rolnictwie
Odszkodowania za wypadki
w rolnictwie

Wypadki w rolnictwie zdarzają się bardzo często. Niektóre są poważne, inne mniej, ale bez względu na to, jakie poniosłeś straty, masz prawo do odszkodowania. W jaki sposób się o nie ubiegać? Procedura jest skomplikowana, ale jeśli się poddasz, dostaniesz za mało albo nic. O odszkodowanie za wypadek w rolnictwie trzeba walczyć i będziesz w stanie to zrobić. Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby wypłata odszkodowania nastąpiła szybko, a jego wysokość była uczciwie obliczona.

Odszkodowanie za  błądy medyczne
Odszkodowania za błędy medyczne
i zaniedbania szpitala

Odszkodowania za błędy medyczne wzbudzają największe zainteresowanie wtedy, kiedy chodzi o jednorazową wypłatę dużej sumy. Być może jednak dla ciebie znacznie ważniejsze będą inne formy, które takie odszkodowanie może przyjąć. Jeśli bowiem padłeś ofiarą błędu lekarskiego albo – szerzej rozumianego – błędu medycznego, to jednorazowe odszkodowanie nie jest ani jedyną, ani często najlepszą z twojego punktu widzenia opcją.

Odszkodowanie za szkodę majątkową
Odszkodowanie za szkody
majątkowe

Polskie prawo stanowi, że każda szkoda na mieniu musi zostać wynagrodzona. Czy zdarzyło ci się, że kiedyś nie dostałeś odszkodowania po tym, jak ktoś zniszczył twoją własność? Czy zwątpiłeś w skuteczność prawa i zrezygnowałeś z dochodzenia swoich roszczeń? Nie powinieneś. Choć czasem uzyskanie odszkodowania za szkodę na mieniu nie jest łatwe, to rozstrzygnięcie prawie zawsze będzie korzystne dla ciebie. Bez względu na okoliczności, będziesz miał prawo do odszkodowania.

Odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie
Odszkodowania za niesłuszne
zatrzymanie

Czy zdarzyło się, że zostałeś bezpodstawnie zatrzymany przez policję? Wbrew pozorom zdarza się to dość często, podobnie jak niesłuszne skazanie czy przetrzymywanie w areszcie. Musisz wiedzieć, że jeśli stałeś się ofiarą takich praktyk, to powinieneś otrzymać odszkodowanie. Musi ono pokryć straty, jakie poniosłeś w związku z zatrzymaniem i osadzeniem w areszcie. Niełatwo będzie je wywalczyć, ale z odpowiednim podejściem jest to możliwe. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej – odszkodowanie ci się należy.

Odszkodowania

Uzyskanie należnego odszkodowania bardzo często jest zadaniem trudnym. Wynika to z wielu przesłanek: niejasno lub wręcz niekorzystnie skonstruowanych umów i katalogów wyłączeń, wymogów formalnych czy wprost z polityki agencji ubezpieczeniowych, które nierzadko bardziej interesują się interesem swoim, niż swoich klientów. Dlatego tak często pojawia się konieczność skorzystania z pomocy prawnej w dochodzeniu swoich roszczeń. Wyspecjalizowane kancelarie adwokackie coraz częściej stają się nie tylko pomocą, ale wręcz jedynym realnym sposobem na uzyskanie wypłaty niezaniżonego odszkodowania czy to za błędy medyczne, czy związanego z wypadkiem drogowym, czy nawet za wypadek przy pracy. Choć wydawałoby się, że umowy ubezpieczeniowe chronią klientów agencji, to bardzo często o odszkodowanie w pełnej wysokości trzeba walczyć na drodze sądowej. Jeśli już do tego dochodzi, trzeba mieć świadomość, że wybór złego prawnika tylko pogorszy sprawę.