OFERTA W MIEŚCIE
   
ZDUŃSKA WOLA
WYBIERZ INNE MIASTO:

zadzwoń

+ 48 502 703 294

Odszkodowania

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Masz problem z uzyskaniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Miałeś wypadek, stłuczkę? Odniosłeś szkodę majątkową? Uważasz, że szpital nie zapewnił Ci pełnej opieki? A może zostałeś skazany lub zatrzymany? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z nami pomożemy Ci
Uzyskać odszkodowanie

Dojeżdżamy do Klientów.
Chcesz się spotkać i omówić sprawę? Zadzwoń + 48 502 703 294
Odszkodowanie za  wypadek przy pracy
Odszkodowania za wypadek
przy pracy

Praca nie jest tak bezpieczna, jak się wydaje. Czy zdarzyło ci się w godzinach pracy złamać rękę? A może upadłeś i skręciłeś kostkę? W siedzibie firmy? W pracy, w delegacji, w czasie służbowej wizyty w sklepie, a może po prostu w drodze do pracy albo z pracy do domu? W każdym z tych przypadków masz pełne prawo, by domagać się odszkodowania za wypadek przy pracy! Możesz to zrobić bez względu na to, co radzi twój pracodawca – tutaj działa prawo wyższego rzędu.

Odszkodowanie za  wypadek komunikacyjny
Odszkodowania za wypadek
komunikacyjny

Czy w ostatnich latach odebrałeś wypłatę z ubezpieczenia za wypadek samochodowy? A na pewno odebrałeś całe odszkodowanie, które ci się należało? Polskie przepisy zostawiają ubezpieczycielom możliwość zaniżenia odszkodowania i niestety większość z nich z tego prawa korzysta. Odszkodowanie za wypadek drogowy może być wyższe – masz prawo do pełnej rekompensaty za wszystkie poniesione szkody i nie musisz zgadzać się na zaniżone szacunki.

Odszkodowanie za  wypadek w rolnictwie
Odszkodowania za wypadki
w rolnictwie

Wypadki w rolnictwie zdarzały się zawsze, a dziś są nieco rzadsze, choć kiedy do nich dojdzie, następstwa bywają znacznie poważniejsze niż kiedyś. Coraz potężniejsze maszyny, trudna praca ze zwierzętami i często trudne warunki lokalowe i pogodowe sprawiają, że zagrożenie jest zawsze realne. Świadomość, że za wypadek w rolnictwie można uzyskać odszkodowanie, czyni pracę trochę lżejszą, ale czy masz pewność, że twoje odszkodowanie będzie naliczone uczciwie?

Odszkodowanie za  błądy medyczne
Odszkodowania za błędy medyczne
i zaniedbania szpitala

Odszkodowania za błędy medyczne wzbudzają największe zainteresowanie wtedy, kiedy chodzi o jednorazową wypłatę dużej sumy. Być może jednak dla ciebie znacznie ważniejsze będą inne formy, które takie odszkodowanie może przyjąć. Jeśli bowiem padłeś ofiarą błędu lekarskiego albo – szerzej rozumianego – błędu medycznego, to jednorazowe odszkodowanie nie jest ani jedyną, ani często najlepszą z twojego punktu widzenia opcją.

Odszkodowanie za szkodę majątkową
Odszkodowanie za szkody
majątkowe

Uszkodzenie lub kradzież mienia powodują wymierne straty. Odbudowanie stanu posiadania kosztuje, sama strata też często powoduje na przykład dodatkowe koszty związane z transportem albo utrzymaniem. Jeśli kiedyś ktoś ukradł ci rower, zniszczył płot lub zabrudził elewację, będzie należało ci się odszkodowanie. Bez pomocy prawnika trudno jednak będzie ci uzyskać maksymalną kwotę – zdecydowanie częściej otrzymasz tylko zaniżone propozycje.

Odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie
Odszkodowania za niesłuszne
zatrzymanie

Odszkodowanie i zadośćuczynienie za bezpodstawne zatrzymanie i niesłuszne skazanie ma wymiar symboliczny. Niestety również wysokość tych świadczeń bywa symboliczna, a walka o godziwe odszkodowanie dla kogoś, to doznał takiego szoku, wcale nie jest łatwa. Być może wiesz jak duży to problem. Pewnie więc nie pocieszy cię fakt, że nawet tutaj odszkodowania bywają znacznie zaniżone. Jest jednak nadzieja: dobre prowadzenie sprawy pozwala uzyskać więcej.

Odszkodowania

Uzyskanie należnego odszkodowania bardzo często jest zadaniem trudnym. Wynika to z wielu przesłanek: niejasno lub wręcz niekorzystnie skonstruowanych umów i katalogów wyłączeń, wymogów formalnych czy wprost z polityki agencji ubezpieczeniowych, które nierzadko bardziej interesują się interesem swoim, niż swoich klientów. Dlatego tak często pojawia się konieczność skorzystania z pomocy prawnej w dochodzeniu swoich roszczeń. Wyspecjalizowane kancelarie adwokackie coraz częściej stają się nie tylko pomocą, ale wręcz jedynym realnym sposobem na uzyskanie wypłaty niezaniżonego odszkodowania czy to za błędy medyczne, czy związanego z wypadkiem drogowym, czy nawet za wypadek przy pracy. Choć wydawałoby się, że umowy ubezpieczeniowe chronią klientów agencji, to bardzo często o odszkodowanie w pełnej wysokości trzeba walczyć na drodze sądowej. Jeśli już do tego dochodzi, trzeba mieć świadomość, że wybór złego prawnika tylko pogorszy sprawę.