OFERTA W MIEŚCIE
   
ŁOWICZ
WYBIERZ INNE MIASTO:

zadzwoń

+ 48 502 703 294

Odszkodowania

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Masz problem z uzyskaniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Miałeś wypadek, stłuczkę? Odniosłeś szkodę majątkową? Uważasz, że szpital nie zapewnił Ci pełnej opieki? A może zostałeś skazany lub zatrzymany? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z nami pomożemy Ci
Uzyskać odszkodowanie

Dojeżdżamy do Klientów.
Chcesz się spotkać i omówić sprawę? Zadzwoń + 48 502 703 294
Odszkodowanie za  wypadek przy pracy
Odszkodowania za wypadek
przy pracy

W Łowiczu jest tylko paru dużych pracodawców. Większość firm to małe i średnie przedsiębiorstwa. Łączy je natomiast jedno: w jednych i w drugich zdarzają się wypadki przy pracy. Jeśli taki przydarzył się i tobie, to musisz mieć świadomość, że w takich przypadkach automatycznie nabywasz uprawnienia do odebrania odszkodowania za wypadek przy pracy. Praktyka prawna jednak pokazuje, że masz spore szanse na to, że twoje odszkodowanie było zaniżone.

Odszkodowanie za  wypadek komunikacyjny
Odszkodowania za wypadek
komunikacyjny

Łowicz zdecydowanie nie jest najbezpieczniejszym miastem, jeśli chodzi o wypadki komunikacyjne. Na domiar złego, jeśli brałeś w takim udział, to najpewniej odszkodowanie, które dostałeś, jest mocno zaniżone. Dobra wiadomość jest taka, że nadal możesz walczyć o wyrównanie odszkodowania i masz odpowiednie środki do tego, by skutecznie upomnieć się o sprawiedliwe wyliczenie wysokości odszkodowania. Trzeba jednak zabrać się za to z głową.

Odszkodowanie za  wypadek w rolnictwie
Odszkodowania za wypadki
w rolnictwie

Jesteś rolnikiem i miałeś wypadek w czasie wykonywania swoich prac? A może tylko pracowałeś w gospodarstwie rolnym i doznałeś tam urazu? Odszkodowania za wypadek w rolnictwie są jednymi z najczęściej bagatelizowanych, a przecież praca przy zwierzętach i z maszynami rolniczymi naprawdę nie jest bezpieczna. Nawet jeśli gospodarstwo nie miało polisy OC, to i tak masz prawo do odszkodowania.

Odszkodowanie za  błądy medyczne
Odszkodowania za błędy medyczne
i zaniedbania szpitala

Błędy medyczne są częstsze, niż się wydaje. Chodzi bowiem nie tylko o spowodowanie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta, ale także mniejsze naruszenia procedur, błędy w diagnostyce, błędy w ocenie rokowania czy błędy organizacyjne, które sprawiają, że cały proces terapeutyczny nie jest właściwy. Jest bardzo prawdopodobne, że i ty padłeś ofiarą któregoś błędu medycznego lub lekarskiego i za to powinieneś otrzymać odszkodowanie. Tylko czy wiesz, jak się o nie starać?

Odszkodowanie za szkodę majątkową
Odszkodowanie za szkody
majątkowe

Odszkodowanie za szkody na mieniu, zwane potocznie odszkodowaniem majątkowym, powinno być wypłacane znacznie częściej i w znacznie wyżej kwocie, niż ma to miejsce obecnie. Jeśli skradziono ci cenne przedmioty albo ktoś uszkodził twoją własność, to jest to już wystarczający powód, żeby ubiegać się o odszkodowanie. Nie zawsze będzie to proste, ale korzystając z pomocy prawnika, powinno się udać.

Odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie
Odszkodowania za niesłuszne
zatrzymanie

Do bezpodstawnych zatrzymań czy niesłusznych skazań nie dochodzi często, ale zawsze są to sprawy związane z dużym obciążeniem psychicznym. Teoretycznie częściowo powinno to wynagrodzić odszkodowanie, w praktyce jednak często jest ono tak niskie, że nie rozwiązuje żadnych problemów. Jeśli i ciebie dotyczy ten problem, to pewnie chcesz wiedzieć więcej na temat możliwych rozwiązań tego problemu.

Odszkodowania

Uzyskanie należnego odszkodowania bardzo często jest zadaniem trudnym. Wynika to z wielu przesłanek: niejasno lub wręcz niekorzystnie skonstruowanych umów i katalogów wyłączeń, wymogów formalnych czy wprost z polityki agencji ubezpieczeniowych, które nierzadko bardziej interesują się interesem swoim, niż swoich klientów. Dlatego tak często pojawia się konieczność skorzystania z pomocy prawnej w dochodzeniu swoich roszczeń. Wyspecjalizowane kancelarie adwokackie coraz częściej stają się nie tylko pomocą, ale wręcz jedynym realnym sposobem na uzyskanie wypłaty niezaniżonego odszkodowania czy to za błędy medyczne, czy związanego z wypadkiem drogowym, czy nawet za wypadek przy pracy. Choć wydawałoby się, że umowy ubezpieczeniowe chronią klientów agencji, to bardzo często o odszkodowanie w pełnej wysokości trzeba walczyć na drodze sądowej. Jeśli już do tego dochodzi, trzeba mieć świadomość, że wybór złego prawnika tylko pogorszy sprawę.