OFERTA W MIEŚCIE
   
GŁOWNO
WYBIERZ INNE MIASTO:

zadzwoń

+ 48 502 703 294

Odszkodowania

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Masz problem z uzyskaniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami

Kontakt

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Miałeś wypadek, stłuczkę? Odniosłeś szkodę majątkową? Uważasz, że szpital nie zapewnił Ci pełnej opieki? A może zostałeś skazany lub zatrzymany? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z nami pomożemy Ci
Uzyskać odszkodowanie

Dojeżdżamy do Klientów.
Chcesz się spotkać i omówić sprawę? Zadzwoń + 48 502 703 294
Odszkodowanie za  wypadek przy pracy
Odszkodowania za wypadek
przy pracy

Wypadek przy pracy, jeśli spowoduje długotrwały uszczerbek na zdrowiu, zawsze jest przesłanką do wypłaty odszkodowania. Jednak ZUS, który te odszkodowania wypłaca, sam ocenia, jak poważny jest uraz. Jeśli byłeś u orzecznika, to wiesz, że o niezależności w tym przypadku nie można mówić. Tylko czy wiesz, jak zabrać się do walki o sprawiedliwe odszkodowanie, które należy ci się na mocy ustawy?

Odszkodowanie za  wypadek komunikacyjny
Odszkodowania za wypadek
komunikacyjny

Czy zadbałeś o to, żeby odszkodowanie za udział w wypadku komunikacyjnym zostało ci naliczone uczciwie? Wbrew pozorom jest to dość trudne i większość wypłacanych odszkodowań jest za niska. Na szczęście można z tym walczyć i skutecznie uzyskiwać wyrównania odszkodowań bądź od samego początku domagać się od razu pełnej rekompensaty. Warto w tym jednak postępować z głową, a najlepiej od razu poprosić o wsparcie prawne.

Odszkodowanie za  wypadek w rolnictwie
Odszkodowania za wypadki
w rolnictwie

Prawo do odszkodowań za wypadek w rolnictwie przysługuje każdemu poszkodowanemu z wyjątkiem osób współprowadzących gospodarstwo. Jeśli więc uległeś wypadkowi, zatrudniwszy się do prac polowych, albo doznałeś urazu, wyświadczając „pomoc sąsiedzką”, to masz prawo do odszkodowania. Warto dodać: niezaniżonego odszkodowania. To ważne, bo spora część strat jest lekceważona przez firmy ubezpieczeniowe. A jak było w twoim przypadku?

Odszkodowanie za  błądy medyczne
Odszkodowania za błędy medyczne
i zaniedbania szpitala

Odszkodowania za błędy medyczne są jednymi z trudniejszych do uzyskania: postępowania toczą się przed sądami, kwoty wydają się duże, ale nieraz szkody są olbrzymie. Być może wiesz o tym z własnego doświadczenia – odszkodowanie może wydawać się duże na papierze, ale w praktyce nie pokrywać faktycznie poniesionych strat i kosztów wyrównania poziomu życia. Na szczęście, jeśli chcesz domagać się najwyższego odszkodowania za błąd lekarski, to masz jeszcze szanse.

Odszkodowanie za szkodę majątkową
Odszkodowanie za szkody
majątkowe

Szkody na mieniu zdarzają się często. W Głownie ich przyczynami są zwykle akty wandalizmu, zdarzenia drogowe czy nieuwaga użytkowników wspólnej własności. Jest spora szansa, że i ty kiedyś poniosłeś straty właśnie w ten sposób. Czy wynagrodzono ci je odpowiednim odszkodowaniem? Najpewniej nie – być może dostałeś jakieś pieniądze, ale prawie na pewno było ich mniej, niż ci się należało. Dopiero od niedawna możesz skutecznie walczyć o uczciwe odszkodowanie.

Odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie
Odszkodowania za niesłuszne
zatrzymanie

Głowno to mała miejscowość, ale nawet tu każdego roku co najmniej kilka osób zostaje bezpodstawnie zatrzymanych lub niesłusznie skazanych. Jeśli jesteś jedną z nich, to poza walką o odzyskanie dobrej opinii w swoim otoczeniu, czeka cię jeszcze walka o odszkodowanie z tego tytułu. I nie będzie to wcale procedura łatwa. Odszkodowania za zatrzymanie są niskie, zadośćuczynienia też, i tylko dobry prawnik może pomóc podnieść je do rozsądnego poziomu.

Odszkodowania

Uzyskanie należnego odszkodowania bardzo często jest zadaniem trudnym. Wynika to z wielu przesłanek: niejasno lub wręcz niekorzystnie skonstruowanych umów i katalogów wyłączeń, wymogów formalnych czy wprost z polityki agencji ubezpieczeniowych, które nierzadko bardziej interesują się interesem swoim, niż swoich klientów. Dlatego tak często pojawia się konieczność skorzystania z pomocy prawnej w dochodzeniu swoich roszczeń. Wyspecjalizowane kancelarie adwokackie coraz częściej stają się nie tylko pomocą, ale wręcz jedynym realnym sposobem na uzyskanie wypłaty niezaniżonego odszkodowania czy to za błędy medyczne, czy związanego z wypadkiem drogowym, czy nawet za wypadek przy pracy. Choć wydawałoby się, że umowy ubezpieczeniowe chronią klientów agencji, to bardzo często o odszkodowanie w pełnej wysokości trzeba walczyć na drodze sądowej. Jeśli już do tego dochodzi, trzeba mieć świadomość, że wybór złego prawnika tylko pogorszy sprawę.